V Banskej Bystrici vyrastie nové bývanie

Banská Bystrica. Srdce Slovenska je „srdcovkou“ všetkých, ktorí si radi doprajú komfort mesta, no nechcú sa vzdať krásnej zelenej prírody stredného Slovenska. Okolie mesta je ako stvorené na dlhé prechádzky na čerstvom horskom vzduchu a vychutnávanie si slobody vlastných myšlienok. Ideálne prostredie pre nový štart i založenie rodiny. Ideálne miesto na nové bývanie. Zoznámte sa s novou modernou a rodinnou lokalitou Istrica. Prvá etapa výstavby už zahájená.

Nové moderné byty a rodinné domy Istrica

Nízkoenergetické moderné byty Istrica sú novým developerským projektom spoločnosti ISMONT, s.r.o. v atraktívnej lokalite. Istrica leží v severovýchodnej časti mesta Banská Bystrica. Plánovaný projekt je rozvrhnutý do niekoľkých etáp a práve na jeseň roku 2021 sa začína s jeho výstavbou. Obytná zóna Istrica prináša 209 nových nízkoenergetických nadštandardných bytov: jedno, dvoj, troj i štvorizbové byty so štýlovým dispozičným riešením. Prichádza s ňou aj prvých 17 rodinných domov v radovej zástavbe.

Bytovky i rodinné domy svojím unikátnym architektonickým dizajnom zapadajú do prírodného prostredia ako dielik puzzle. Istrica ponúka komfortné bývanie s pokojnou atmosférou. Súčasťou bytového objektu a rodinných domov je aj parkovanie.

Atraktívna lokalita a lesopark

Príroda na dosah. Aj tak by sa dala charakterizovať nová obytná zóna Istrica, ktorú nájdete v susedstve lesoparku Borovicový háj. Nové byty a rodinné domy Istrica vyrastajú v tesnej blízkosti prírody a samotná poloha vám tak dáva perfektný východiskový bod pre prechádzky v prírode na čerstvom vzduchu i aktívny oddych. Lokalita je charakteristická pre svoju vôňu lesa, ticho i pokoj. Blízkosť lyžiarskeho strediska Šachtičky poteší nadšencov zimných športov i rodiny s deťmi. Blízke sídlisko Sásová  ponúkne aj rezidentom Istrice kompletnú občiansku vybavenosť s dobrou dostupnosťou do centra a napojením sa na diaľnicu. Istrica je synonymom bývania pri prírode a rodinnej pohody, no zároveň strategickým miestom pre dochádzanie do práce.

Máte záujem o kúpu nového bytu alebo rodinného domu?

Moderné bývanie i miesto, kde vychováte svoje deti. Ak práve hľadáte byt v novostavbe alebo rodinný dom v príjemnej a pokojnej rodinnej lokalite s prírodou na dosah a s dobrým dochádzaním do práce, nová obytná štvrť Istrica bude tou správnou voľbou. Byty i domy sú momentálne v prvej etape výstavby developerskou spoločnosťou ISMONT, s.r.o. Kontaktujte nás pre viac informácií a vyberte si svoj nový domov v Istrici.

Vyberte si váš nový domov v Istrici
Pozrieť ponuku
Menu
+421 905 283 041 Napíšte nám