Developerský projekt spoločnosti ISMONT, s.r.o. odštartoval prvú etapu výstavby nových bytov a rodinných domov Istrica. V severovýchodnej časti Banskej Bystrice Sásová vzniká nové rodinné hniezdo.

Hľadáte nové bývanie v úzkom kontakte s prírodou a pritom nie ďaleko od mesta? Túžite po bývaní na mieste s pokojnou rodinnou atmosférou? Zamerajte sa na novostavbu s modernou vybavenosťou, ktorá je doslova na skok od krásnej zelenej prírody s nezameniteľnou vôňou lesa. Strelka vášho kompasu už vie ten správny smer. V Banskej Bystrici vyrastá nová atraktívna lokalita – Istrica.

Bývanie pre mladé rodiny i emancipovaných pracujúcich

Istrica už položila svoj prvý povestný základný kameň a projekt sa čoskoro zmení na vašu vysnívanú realitu. Prvá etapa výstavby zahŕňa 209 moderných bytov a 17 rodinných domov. K bývaniu tiež nechýba parkovanie. Istrica vyrastá na severovýchode mesta Banská Bystrica a jej hlavným susedom bude lesopark Borovicový háj a sídlisko Sásová. Nové nízkoenergetické moderné a priestranné byty a rodinné domy sú výhodným prvým bývaním pre rodiny, mladých ľudí, ktorí sa stavajú na vlastné nohy i pre všetkých, ktorí hľadajú nový začiatok bez kompromisov.

Príroda, práca i aktívny šport

Lokalita je známa svojím lesoparkom a voľným vstupom do krásnej stredoslovenskej prírody. Predstavte si svoje ráno, ktoré začnete prechádzkou na čerstvom horskom vzduchu, predstavte si novú energiu i pokoj, ktorá sa skrýva v borovicovom ihličí a svojou vôňou zavíta až pred prah vašich dverí. Prostredie je ako stvorené na prechádzky, aktívny oddych na čerstvom vzduchu či spoločné rodinné chvíle ďaleko od mestského ruchu. V zimnom období, keď krajinu prikryje snehová perina, oceníte výbornú dostupnosť do neďalekého lyžiarskeho strediska Šachtičky (iba 15 minút autom), kde môžete lyžovať na zjazdovkách s celkovou dĺžkou 10 km.

Istrica okrem blízkej prírody a možností aktívneho oddychu ponúka aj bezproblémovú dostupnosť do mesta i dobré napojenie na diaľnicu, čo zjednodušuje dochádzanie za prácou. Do centra mesta sa autom dostanete za necelých 10 minút.

Susedná mestská časť Sásová poskytuje svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti Istrice sa nachádza park s umením, lanový park, fitness centrum, reštaurácie i kaviarne.

Vyberte si nový moderný byt alebo rodinný dom Istrica

Ak práve hľadáte byt v novostavbe alebo rodinný dom v príjemnej a pokojnej rodinnej lokalite s prírodou na dosah a s dobrým dochádzaním do práce, nová obytná zóna Istrica bude tou správnou voľbou. Byty i domy sú momentálne v prvej etape výstavby developerskou spoločnosťou ISMONT, s.r.o. Kontaktujte nás pre viac informácií a vyberte si svoje nové bývanie v Istrici.

Vyberte si váš nový domov v Istrici
Pozrieť ponuku
Menu
+421 905 283 041 Napíšte nám