Zasadiť strom, kúpiť byt a založiť rodinu. Niekedy to osud pekne naplánuje a niekedy poradie premieša. Každopádne kúpa nového bytu alebo rodinného domu je veľký krok, ktorý si vyžaduje starostlivé naplánovanie i odpovede na dôležité otázky, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, do akého bytu či domu investovať. Aké sú 4 rozhodujúce faktory pre mladé rodiny, ktoré kupujú nový byt?

Práca

Pri kúpe nového bytu každý myslí nielen na svoju súčasnú pracovnú pozíciu, ale aj na budúce príležitosti. Bývanie v hlavnom, krajskom alebo okresnom meste prináša viac kariérnych možností v bezprostrednej dostupnosti. Ušetríte si každodenné zdĺhavé dochádzanie a svoj voľný čas môžete venovať rodine, športu či iným záľubám. Bývanie v čo najkratšej vzdialenosti od práce a bezproblémová doprava sú alfou a omegou všetkých mladých ľudí, ktorí sa sústreďujú na svoju kariéru a zároveň sa snažia nezanedbávať aj ostatné aspekty svojho života. Možnosť bývania v mestskej časti s dobrou dostupnosťou do centra a napojením na diaľnicu je jedným z najhlavnejších rozhodujúcich faktorov pri kúpe nového bytu. Bývajte blízko k pracovným príležitostiam!

Príroda

Čoraz viac ľudí to ťahá od mesta do prírody. Hľadajú kompromisy, ako si dopriať prírodné prostredie s čerstvým čistým vzduchom ďalej od ruchu mesta, no zároveň zostať v blízkom kontakte k službám a pracovným príležitostiam. Novostavby vyrastajúce priamo v objatí zelenej prírody ponúkajú svojim novým majiteľom benefit pokojné prostredia s rodinnou atmosférou, prechádzky v prírode i aktívny pohyb vonku. Bývanie pri lese či borovicovom háji alebo bývanie s výhľadom a v tichu sú atraktívnymi príležitosťami na kúpu nového bytu či rodinného domu presne tak, ako ste si ho vysnívali. Doprajte si výhľad na autentický borovicový háj!

Rodina

Mladí pri výbere bytu vnímajú lokalitu svojho nového bývania ako miesto, kde budú vychovávať svoje deti. Obzerajú sa po novostavbách s príjemnou pokojnou atmosférou a blízkou prírodou, bezpečných lokalitách s možnosťami trávenia spoločných chvíľ so svojimi ratolesťami. V lokalite s rodinným prostredím by nemala chýbať príroda, park, detské ihrisko i materská a základná škola. Prežite tie najkrajšie momenty so svojimi deťmi, ktoré sa spájajú so slovom domov.

Komunita

Zázemie, komunita i pocit, že niekam patríte. Ak hľadáte byt alebo rodinný dom pre svoju rozrastajúcu sa rodinku, prihliadate na celkový dojem prostredia a lokality. Moderné bývanie v súlade so susedskou súdržnosťou, dostupnými službami i priateľskými vibráciami patrí medzi favoritov. Kúpte si byt v lokalite, ktorá vás oslovila svojou atmosférou!

Predstavili sme vám 4 rozhodujúce faktory pri kúpe bytu. Teraz vám predstavíme nový projekt, ktorý všetky tieto faktory spĺňa. A to do bodky. Zoznámte sa s novou atraktívnou lokalitou pre moderné rodinné bývanie s komunitným zázemím. Príroda, lesopark Borovicový háj na dosah, ale aj práca, mesto a služby. Nová obytná štvrť Istrica.

Nové nízkoenergetické moderné byty a rodinné domy Istrica vyrastajú v severovýchodnej časti mesta Banská Bystrica. Prvá etapa výstavby projektu developerskej spoločnosti ISMONT, s.r.o. zahŕňa 209 moderných bytov a 17 rodinných domov, ku ktorým nechýba parkovanie. Pre bližšie informácie o ponuke nás neváhajte kontaktovať. Vyberte si nové nadštandardné bývanie!

Vyberte si váš nový domov v Istrici
Pozrieť ponuku
Menu
+421 905 283 041 Napíšte nám